Usługa pomiaru i montażu

Zakupy przez internet często budzą obawy u klientów. Czy dostarczone żaluzje lub rolety będą spełniać oczekiwania? Czy ich wygląd będzie zgadzał się z opisem? Czy pomiary zostały wykonane prawidłowo i osłona okienna będzie pasować? Na te i wiele innych wątpliwości doskonałą odpowiedzią jest usługa pomiaru i montażu.

Na czym polega usługa pomiaru i montażu?

Przy zamówieniu u nas usługi pomiaru i montażu żaluzji lub rolet przyjedzie do Ciebie nasz doświadczony pracownik. Wizyta taka ma na celu kilka istotnych zadań:

  • Prezentację naszych rolet i żaluzji.
  • Pomiar okna lub drzwi.
  • Doradztwo przy wyborze optymalnego rozwiązania.
  • W czasie drugiej wizyty: montaż zakupionych osłon okiennych.

W ten sposób nie popełnisz żadnego błędu i uzyskasz pełną satysfakcję z zakupionych rolet lub żaluzji.

Prezentacja rolet i żaluzji

Nasz pracownik bez problemu przyjedzie do miast takich jak Tarnów i Dębica, by zaprezentować rozwiązania, jakie posiadamy. Oferta dotyczy wszelkich osłon okiennych: rolet, żaluzji, moskitier i innych. Możesz zobaczyć na żywo i dotknąć oferowane materiały, aby wybrać najlepszy z nich. Zobaczysz także, w jaki sposób można sterować poszczególnymi typami rolet i żaluzji. Z tej możliwości skorzystali już mieszkańcy Mielca czy Rzeszowa i teraz polecają je swoim znajomym.

Pomiar okien i drzwi

Istotnym elementem jest pomiar okien i drzwi pod żaluzje i rolety. Łatwo popełnić błąd, nie dodając dodatkowego zapasu związanego ze sposobem montażu. Dlatego też mieszkańcy Brzeska, Bochni i innych miejscowości często dopytują, w jaki sposób poprawnie wykonać taki pomiar. Łatwiejszym i pewniejszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi pomiaru do Niepołomic lub innej miejscowości. Nasz pracownik ma ogromne doświadczenie pod tym względem. Wie w końcu, skąd wynikają poszczególne sposoby pomiaru i umie dostosować je do Twojego okna, aby roleta lub żaluzja wyglądały jak najbardziej naturalnie.

 

Doradztwo

Mieszkańcy Wieliczki i Krakowa chwalą także naszych pracowników za doradzanie w czasie wizyty. W wielu przypadkach istnieje kilka ciekawych rozwiązań i trudno zdecydować się na najlepsze. Dzięki doświadczeniu doradzamy, co lepiej sprawdzi się w danym pomieszczeniu. Odpowiadamy także na wszystkie wątpliwości mieszkańców Dębicy, Mielca oraz innych miejscowości.

Montaż rolet i żaluzji

W czasie drugiej wizyty w Twoim domu nasz pracownik zamontuje zakupione osłony okienne. Dzięki temu mieszkańcy Rzeszowa, Tarnowa i innych miejscowości zyskują pewność trwałości i prawidłowego działania zasłon, rolet oraz żaluzji. Założone przez nasz osłony w Krakowie czy Brzesku służyły swoim właścicielom przez wiele lat.

Postaw na doświadczenie i umiejętności

Jeśli nie wiesz, jaką roletę kupić, skorzystaj z naszej usługi pomiaru i montażu. Nie tylko doradzimy, jaka roleta będzie najlepsza, ale także zaprezentujemy Ci posiadane rozwiązania oraz zmierzymy okno i drzwi. Dodatkowo nasz pracownik zamontuje zasłony, rolety oraz żaluzje w Twoim domu takich miejscowościach, jak Bochnia, Wieliczka, Niepołomice oraz wiele, wiele innych.

Postaw na doświadczenie i umiejętności, jakie prezentują nasi pracownicy. Skorzystaj z naszej usługi pomiaru i montażu rolet i żaluzji. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy również do kontaktu. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą oraz zaproponujemy jakieś rozwiązanie.

Pamiętaj! współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, poniżej wybrane firmy z którymi możemy pochwalić się wieloletnią współpracą.

Poniżej prezentujemy grafikę z mapą naszego działania. Zielony prostokąt - miejscowości w których pomiar jest darmowy. Niebieski prostokąt to z kolei miasta do których przyjedziemy na pomiar i doradztwo jednak ze względu na odległości będzie to usługa płatna.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów pomiaru.