Home / Rolety / Rolety rzymskie

Rolety rzymskie na wymiar

Filtruj produkty
Kolor tkaniny
Wzorzyste
Czarny
Czerwony
Zielony
Niebieski
Brązowe
Beżowe
Fioletowy / Różowy
Białe
Szare
Montaż rolety
Na karnisz
Bezinwazyjnyuchwyt na ramie okna
Do ściany lub sufituna kołki rozporowe
Kolekcja
Cotton Panama
Black & White
Tropic Island
Pastel Forest
Blackout
Blackout Melanż

Rolety rzymskie są wyjątkowe i stanowią niesamowitą ozdobę każdego okna. Dzieje się tak dlatego, że różnią się one od innych rolet sposobem składania. Z tego też powodu stosowane są bardzo często jako ozdoby okna, która doskonale może uzupełnić aranżację salonu, szczególnie w stylu glamour, który stawia na piękne zdobnictwo.

Jak działają rolety rzymskie na wymiar?

W przypadku większości rolet materiał jest zwijany na wałek, przez co, po złożeniu, roleta jest praktycznie niewidoczna. Inaczej jest w przypadku rolet rzymskich, które składają się, tworząc majestatyczne wybrzuszenia. To właśnie z tego powodu rolety te są jeszcze piękniejsze po złożeniu niż po rozłożeniu.

Piękne rolety rzymskie mogą stanowić ozdobę każdego pomieszczenia, stając się nawet głównym elementem wystroju. Z pewnością zwrócą na siebie uwagę każdego gościa, a szeroki wybór wzorów oraz kolorów pozwala stworzyć dowolną kreację na podstawie rolet rzymskich na wymiar.

Nic więc dziwnego, że rolety rzymskie do salonu cieszą się tak dużą popularnością w całej Polsce. Obok pełnej funkcjonalności, zapewniają bowiem najwyższy poziom estetyczny.

Rolety rzymskie na każdą okazję

Aby dopasować funkcjonalność rolet rzymskich do zróżnicowanych potrzeb klientów, wprowadziliśmy kilka typów tych osłon okiennych:

  • Rolety rzymskie zaciemniające wykonane są z grubszego materiału, który nie przepuszcza światła i pozwala całkowicie odciąć pomieszczenie od promieni słonecznych. Doskonałe rozwiązanie do okien skierowanych na południe. Pozwoli zasłonić nisko ułożone słońce, które razi domowników.
  • Rolety rzymskie prześwitujące mają na celu tylko delikatne osłabienie wpadającego do środka słońca. Jednocześnie zapewniają najwyższy poziom prywatności.
  • Rolety rzymskie półprzezroczyste natomiast to rozwiązanie kompromisowe pomiędzy dwoma poprzednimi. Pozwala mocno przytłumić światło wpadające do środka, ale jednocześnie nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia.

Wszystkie rolety można całkowicie podnieść do góry, aby wpuścić do pomieszczenia jak najwięcej słońca oraz umyć szybę w oknie.

Wybór mocowania w naszym konfiguratorze rolet rzymskich

W naszym sklepie internetowym dostępny jest prosty i intuicyjny konfigurator rolet rzymskich, w którym można dokładnie ustalić wszystkie szczegóły, aby dopasować produkt do swoich potrzeb. W szczególności dostępne są w nim różne wzory, kolory czy materiały. Wybrać można również dokładny wymiar rolet rzymskich do pokoju dziennego lub innego pomieszczenia.

Istotny jest także wybór mocowania. Dostępne są tu trzy podstawowe rozwiązania:

  • Rolety rzymskie mocowane do sufitu.
  • Rolety rzymskie mocowane do ściany.
  • Rolety rzymskie mocowane na ramie okna.
  • Rolety rzymskie mocowane na karniszu.

Ze względu na specyficzny sposób podnoszenia rolet, sam mechanizm sterujący zajmuje mało miejsca, a instalacja nie powinna sprawiać większych problemów. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą porad i pomogą dobrać odpowiednią konfigurację rolet rzymskich.