Rolety materiałowe na wymiar

Filtruj produkty
Typ rolety
Wolnowisząca w kasecie4 kolory kaset
Wolnowisząca bez kasety
W kasecie ALU uni plusProwadnica wypukła, montaż bezinwazyjny
W kasecie ALU uni lux11 kolorów kaset, płaska prowadnica
Mini z prowadzeniem żyłkowym
Do okien dachowych
Kolor tkaniny
Białe
Szczotkowane
Żółty
Niebieski
Zielony
Pomarańczowy
Beżowe
Czarny
Szare
Fioletowy / Różowy
Brązowe
Montaż
Do sufituna kołki rozporowe
Bezinwazyjnyna skrzydle okna lub na taśme montażową
Do ścianyna kołki rozporowe
Do listwy przyszybowejinwazyjnie na wkręty
Typ tkaniny
BlackoutZaciemniające 100%
StandardZaciemniające 50-70%
Blackout termoZaciemniające 100% z powłoką odbijającą promienie słoneczne
Parametry
Wolnowisząca
Prowadnice przyszybowe
Kaseta ALU

Okienne rolety materiałowe na wymiar

Jeśli szukasz klasycznego stylu, nowoczesnej funkcjonalności i nie chcesz przekroczyć swojego budżetu, rolety materiałowe są dla Ciebie idealne. Tradycyjne rolety istnieją już od jakiegoś czasu, ale rolety w roleciarz.pl wprowadzają nowoczesną wersję starego klasyka. Teraz, bez względu na Styl Twojego wnętrza czy trybu dnia, możesz znaleźć idealną osłonę okienną.

Wybór idealnej rolety sprowadza się do wyboru odpowiedniego koloru materiału, stopnia zaciemnienia pomieszczenia oraz sposobu montażu. Mając to na uwadze, przefiltruj produkty zgodnie ze swoimi kryteriami:

Tkaniny standardowe - tkaniny przepuszczające światło słoneczne na poziomie 50-70%, delikatnie je rozpraszają, tworząc ciepły blask w Twojej przestrzeni. Dzięki tej opcji zachowasz naświetlenie wnętrza przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Tkaniny Blackout - tkaniny zaciemniające pomieszczenie w 100%. Nie przepuszczają światła słonecznego, lecz tkanina pobiera energie cieplną co może powodować nagrzewanie pomieszczenia. W zależności od typu rolety światło może przedostawać się między szczelinami prowadnic przyszybowych lub kasety.

Tkaniny Blackout Termo - zapewniają 100% zaciemnienie pomieszczenia, dodatkowo od zewnętrznej strony pokryte są folią odbijającą światło co pozwala zachować klimat w pomieszczeniu przy dużych upałach. Świetnie nadają się do sypialni, pokoi multimedialnych i kina domowego. Są również idealne, jeśli pracujesz na nocne zmiany i musisz spać w ciągu dnia. Należy zwrócić uwagę, iż folia odbijająca światło będzie widoczna na roletach bez kaset od wnętrza pomieszczenia na rolce mechanizmu.

Rolety materiałowe montowane bezinwazyjnie

Nasze rolety materiałowe mogą być mocowane na ramie okna jak i na ścianie. Bardzo często zależy nam na nie naruszaniu  ramy okna i decydujemy się na montaż bezinwazyjny. W naszym sklepie z osłonami są to rolety materiałowe mini z prowadzeniem żyłkowym - montowanym opcjonalnie, rolety w kasecie Uni Lux oraz rolety w kasecie Uni Plus. Roleta mini mocowana jest na haczyki zakładane na ramę okna, bez ingerencji w ramę okienną, można je łatwo zamontować i zdemontować. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu rolety na oknach z nawiewnikami po wybraniu haczyków przedłużanych. Posiadamy dwa kolory mechanizmów rolety mini: biały oraz brązowy.

Rolety Uni Lux i Uni plus mogą być mocowane na wkręty montażowe do ramy okna lub bezinwazyjnie na taśmę montażową. Zasadniczą różnicą pomiędzy roletami Uni Plus i Uni Lux jest rodzaj prowadnicy oraz miejsce montażu kasety. Uni Lux mocowany jest w świetle szyby na wysokości górnej listwy przyszybowej, co zabiera nam odrobinę światła wpadającego do pomieszczenia, ale dzięki temu kaseta mniej odstaje od okna co powoduje możliwość otwarcia okna pod większym kątem. Prowadnice są płaskie a roleta porusza się w świetle szyby. Przy mechanizmie Uni Plus prowadnice naklejane są listwy przyszybowe, a kaseta montowana jest przy górnej krawędzi ramy okna.

Rolety materiałowe do ściany lub sufitu

Jeśli chcą Państwo całkowicie zakryć wnękę okienną proponujemy rolety wolnowiszące w kasecie lub bez kasety. Rolety mocowane są na kołki rozporowe do ściany lub sufitu. Należy zwrócić uwagę na wysokość montażu rolety, aby po zwinięciu możliwe było swobodne otworzenie okna. Roleta bez kasety dostępna jest z 2 kolorami mechanizmów, roleta w kasecie posiada 4 kolory kaset: białą, srebrną, brązową i grafitową.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.