Żaluzje plisowane na wymiar

Filtruj produkty
Kolor tkaniny
Białe
Fioletowy / Różowy
Niebieski
Zielony
Czarny
Szare
Brązowe
Czerwony
Pomarańczowy
Żółty
Beżowe
Kolekcja
Presto Pearl (plisy)
Allegro Flex (plisy)
Paradise (plisy)
Monza BO Blackout (plisy)
Montaż plisy
Bezinwazyjnyna ramie okna na haczykach
W świetle szybyinwazyjnie do listwy przyszybowej

Rolety plisowane

Główną rolą osłon okiennych jest kontrola ilości światła wpadającego do środka oraz zapewnianie prywatności wieczorami. Plisy okienne doskonale sprawdzają się w tej roli ze względu na swoje działanie. Dzięki możliwości regulacji ich zarówno od góry, jak i od dołu, łatwo dopasować je do własnych potrzeb. Dodatkowo stanowią też ozdobę każdego okna, co pozwoli jeszcze lepiej ubogacić wystrój wnętrza i nadać mu nowy, niepowtarzalny charakter.

Główne różnice między roletami plisowanymi a innymi osłonami

Dlaczego rolety plisowane są tak atrakcyjnym rozwiązaniem? Odróżniają się od innych modeli wyglądem oraz sposobem działania. Plisy na wymiar składają się w harmonijkę w taki sposób, że można przesunąć po ramie okiennej zarówno ich górną, jak i dolną część. Pozwala to na bardziej elastyczną pracę osłony. W przypadku mocnego słońca, jak w klasycznych rozwiązaniach, najlepiej sprawdzi się zasłonięcie górnej części szyby. Jednak wieczorem rolety plisowane pozwalają na zasłonięcie jedynie dołu okna. W ten sposób można zabezpieczyć się przed spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie zostawić miejsce na wpadające światło u góry.

Zastosowanie rolet harmonijkowych w przypadku okien uchylnych

Plisy sprawdzają się doskonale także w przypadku okien uchylnych i skośnych. Ich budowa powoduje, że na całej swojej wysokości bardzo dobrze trzymają się ramy okiennej. Dzięki temu harmonijkowe rolety doskonale wyglądają i spełniają swoje funkcje na uchylonych oknach. Podobnie dzieje się w przypadku okien dachowych. Tutaj także roleta doskonale trzyma się szyby i pozwala ją szczelnie zasłonić.

Skorzystaj także z naszego konfiguratora rolet plisowanych

Na naszej stronie dostępny jest konfigurator rolet plisowanych na wymiar. Pozwala on na dobranie wszystkich parametrów w celu sprawdzenia, jak prezentuje się finalny produkt. Dostępne są plisy montowane bezinwazyjnie do ramy okna z pomocą haczyków oraz rolety plisowane montowane w świetle szyby, do listwy przyszybowej. Prezentujemy również bardzo szeroką paletę wzorów i barw (od rolet w kolorze żółtym, aż po czarne i brązowe). Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora, a w razie pytań lub wątpliwości, zawsze pozostajemy od pełnej dyspozycji naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy doradzamy najlepsze rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Zalety rolet plisowanych na wymiar

Rolety plisowane na wymiar są ciekawą alternatywą do każdego pomieszczenia. Warto zebrać wspomniane powyżej zalety tego rozwiązania.

  • Mogą zasłaniać szybę zarówno od góry, jak i od dołu.
  • Dzięki specjalnemu systemowi mocowania zawsze dobrze trzymają się okna, także w przypadku okien ukośnych i dachowych.
  • Nie posiadają rozbudowanego mechanizmu, przez co wyglądają bardziej estetycznie.
  • Dzięki prostej zasadzie działania są niezawodne i bezawaryjne.
  • Brak wystających elementów, więc okno, po zamontowaniu żaluzji plisowanej, może się nadal w pełni otwierać (w standardowych rozwiązaniach kaseta lub rolka może blokować okno)
  • Nasz konfigurator rolet plisowanych pozwala stworzyć idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Dostępne są różne kolekcje, jak Terra Pearl, czy Paradise.