Żaluzje plisowane na wymiar

Filtruj produkty
Kolor tkaniny
Żółty
Pomarańczowy
Fioletowy / Różowy
Czerwony
Brązowe
Szare
Białe
Czarny
Zielony
Beżowe
Niebieski
Kolekcja
Presto Pearl (plisy)
Allegro Flex (plisy)
Campari Pearl (plisy)
Melange Pearl (plisy)
Terra Pearl (plisy)
Paradise (plisy)
Monza BO Blackout (plisy)
Montaż plisy
Bezinwazyjnyna ramie okna na haczykach
W świetle szybyinwazyjnie do listwy przyszybowej

Rolety plisowane

Główną rolą osłon okiennych jest kontrola ilości światła wpadającego do środka oraz zapewnianie prywatności wieczorami. Plisy okienne doskonale sprawdzają się w tej roli ze względu na swoje działanie. Dzięki możliwości regulacji ich zarówno od góry, jak i od dołu, łatwo dopasować je do własnych potrzeb. Dodatkowo stanowią też ozdobę każdego okna, co pozwoli jeszcze lepiej ubogacić wystrój wnętrza i nadać mu nowy, niepowtarzalny charakter.

Główne różnice między roletami plisowanymi a innymi osłonami

Dlaczego rolety plisowane są tak atrakcyjnym rozwiązaniem? Odróżniają się od innych modeli wyglądem oraz sposobem działania. Plisy na wymiar składają się w harmonijkę w taki sposób, że można przesunąć po ramie okiennej zarówno ich górną, jak i dolną część. Pozwala to na bardziej elastyczną pracę osłony. W przypadku mocnego słońca, jak w klasycznych rozwiązaniach, najlepiej sprawdzi się zasłonięcie górnej części szyby. Jednak wieczorem rolety plisowane pozwalają na zasłonięcie jedynie dołu okna. W ten sposób można zabezpieczyć się przed spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie zostawić miejsce na wpadające światło u góry.

Zastosowanie rolet harmonijkowych w przypadku okien uchylnych

Plisy sprawdzają się doskonale także w przypadku okien uchylnych i skośnych. Ich budowa powoduje, że na całej swojej wysokości bardzo dobrze trzymają się ramy okiennej. Dzięki temu harmonijkowe rolety doskonale wyglądają i spełniają swoje funkcje na uchylonych oknach. Podobnie dzieje się w przypadku okien dachowych. Tutaj także roleta doskonale trzyma się szyby i pozwala ją szczelnie zasłonić.

Skorzystaj także z naszego konfiguratora rolet plisowanych

Na naszej stronie dostępny jest konfigurator rolet plisowanych na wymiar. Pozwala on na dobranie wszystkich parametrów w celu sprawdzenia, jak prezentuje się finalny produkt. Dostępne są plisy montowane bezinwazyjnie do ramy okna z pomocą haczyków oraz rolety plisowane montowane w świetle szyby, do listwy przyszybowej. Prezentujemy również bardzo szeroką paletę wzorów i barw (od rolet w kolorze żółtym, aż po czarne i brązowe). Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora, a w razie pytań lub wątpliwości, zawsze pozostajemy od pełnej dyspozycji naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy doradzamy najlepsze rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Zalety rolet plisowanych na wymiar

Rolety plisowane na wymiar są ciekawą alternatywą do każdego pomieszczenia. Warto zebrać wspomniane powyżej zalety tego rozwiązania.

  • Mogą zasłaniać szybę zarówno od góry, jak i od dołu.
  • Dzięki specjalnemu systemowi mocowania zawsze dobrze trzymają się okna, także w przypadku okien ukośnych i dachowych.
  • Nie posiadają rozbudowanego mechanizmu, przez co wyglądają bardziej estetycznie.
  • Dzięki prostej zasadzie działania są niezawodne i bezawaryjne.
  • Brak wystających elementów, więc okno, po zamontowaniu żaluzji plisowanej, może się nadal w pełni otwierać (w standardowych rozwiązaniach kaseta lub rolka może blokować okno)
  • Nasz konfigurator rolet plisowanych pozwala stworzyć idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Dostępne są różne kolekcje, jak Terra Pearl, czy Paradise.