Stylowe rolety materiałowe do Twojego wnętrza

Poszukujesz ciekawych inspiracji dla swojego mieszkania? Chcesz nietuzinkowo urządzić swój pokój? Nie wiesz, na jaką roletę się zdecydować? Nic prostszego! Stylowe rolety materiałowe do Twojego wnętrza odświeżą przytulny design każdego mieszkania lub biura. W dzisiejszym artykule postaramy się wskazać najnowsze trendy w dziedzinie rolet materiałowych – serdecznie zachęcamy do lektury!

Rodzaje rolet materiałowych

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego jak różnorodny wybór czeka nas po podjęciu decyzji o roletach materiałowych. W zależności od naszych upodobań estetycznych, ale i przede wszystkim od naszych preferencji użytkowania, prezentujemy szeroką gamę rolet, dostosowanych do każdego typu okien. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rozwiązania.

Rolety materiałowe w kasecie ALU uni lux

Solidne, wykonane z aluminium płaskie prowadnice oraz dyskretna kaseta posłużą nam przez długi czas. Komfortowe użytkowanie rolety gwarantowane, przy jednoczesnym niezwykle stylowym wyglądzie. Uchylanie okien będzie dużo łatwiejsze z przylegającą do szyb roletą.

Rolety materiałowe wolnowiszące w kasecie

Mniej inwazyjnym wariantem rolet będą te wolnowiszące, które nie posiadają dodatkowych prowadnic. Są znacznie łatwiejsze w montażu i stylowo się prezentują. Dzięki dyskretnej kasecie na dłużej zachowają czystość.

Rolety materiałowe wolnowiszące

To zdecydowanie najprostszy i najbardziej podstawowy wariant rolet materiałowych. Brak prowadnic i kaset nie przeszkadza jednak w wygodnym użytkowaniu rolety, która skutecznie ochroni nas przed ciekawskim wzrokiem oraz nadmiernym słońcem.

Rolety materiałowe mini z żyłką

Bezinwazyjny montaż bezpośrednio na ramie okna będzie znacznym ułatwieniem. Prowadzenie żyłkowe ułatwi zwijanie i rozwijanie rolety, dostosowanej do każdego typu okien.

Rolety materiałowe w kasecie ALU uni plus

Roleta wygodna w użytkowaniu dzięki aluminiowym prowadnicom przestrzennym w kształcie litery U oraz stylowej kasecie. Ta solidna konstrukcja nie tylko będzie niezwykle wytrzymała, ale i pięknie wygląda.

Rolety do okien dachowych

A dla mieszkańców poddasz i strychów polecamy specjalne rolety do okien dachowych, które będą niezawodnie przylegać do okien, chroniąc przed działaniem promieni słonecznych o każdej porze. To niezwykle praktyczne rozwiązanie można zastosować do niemal każdego typu okien.

Stylowe rolety materiałowe – do wyboru, do koloru!

Typ rolet materiałowych to jednak nie wszystko. Pozostają jeszcze kwestie estetycznego dopasowania rolet do naszej dotychczasowej aranżacji wnętrz. Dlatego, żeby maksymalnie dostosować się do potrzeb klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór tkanin dostępnych w ponad osiemdziesięciu odcieniach. Od stonowanych szarości i beży, przez pastelowe róże i błękity, aż po intensywne odcienie burgundu czy granatu. Pamiętajmy, że od doboru barw zależeć będzie kolor poświaty, przeświecającej przez roletę w wyjątkowo słoneczne dni. Ponadto znajdziecie u nas również różne rodzaje samych materiałów, także m.in. tkaniny termo i blackout – w zależności od potrzeb. Jedni wolą bowiem izolację termiczną, inni stawiają na absolutne zaciemnienie. Warto zwrócić uwagę również na dostępność kaset w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie swoją wymarzoną konfigurację.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł przybliżył zainteresowanym choć po części tematykę rolet materiałowych. Teraz wystarczy wymierzyć okna, dobrać optymalny model i cieszyć się stylowymi roletami w swoim domu! Gorąco zapraszamy!

Czytaj także: